LEGO Creator

Długie godziny rozrywki z Lego Creator

Różne powody popychają ludzi do Lego. Jedni największą frajdę mają z budowania, inni uwielbiają późniejszą zabawę.

Jeśli należysz do tej pierwszej grupy, to Lego Creator ma dla Ciebie zestawy, które zapewnią rozrywkę na długie godziny dzięki tysiącom elementów do złożenia.

Ten Titanic nigdy nie zatonie.

Budowa tego zestawu z pewnością nie pochłonie tyle czasu, co budowa prawdziwego statku, ale z pewnością będzie równie satysfakcjonująca.

Tysiące elementów stworzą nie tylko zewnętrzną powłokę statku, pokłady i kominy, ale też pozwolą na zbudowanie wnętrza, dzięki czemu przygoda z tym zestawem będzie jeszcze ciekawsza. Po złożeniu model będzie można podzielić na trzy sekcje i każdą z nich obejrzeć od środka.

Nie tylko kajuty będzie można zwiedzić, ale też kotłownię i palarnię. Ruchome śruby napędowe pozwolą obejrzeć silniki w maszynowni w akcji, kotwica ma możliwość podnoszenia i opuszczania, czy to nie brzmi fantastycznie?

Ponad półmetrowy statek po ułożeniu ponad 9 tysięcy elementów stanie się ciekawą ozdobą w domu lub biurze.

Koloseum – imponująca budowla na Twojej półce.

Ogromny, jeden z największych zestawów Lego. Można zanurzyć się na kilka godzin w historię starożytnego Rzymu i zbudować amfiteatr ze wszystkimi jego szczegółami.

Koloseum z serii Lego Creator zachwyci niejednego, dlatego jeśli szukacie idealnego prezentu dla miłośnika historii, podróży, starożytnej architektury, czy po prostu fana Lego, to z pewnością zrzutka na ten zestaw okaże się strzałem w dziesiątkę.

Ponad 9 tysięcy elementów, ponad pół metra długości i szerokości – ten wiernie odwzorowany zestaw zrobi wrażenie. Będzie później niebanalną ozdobą każdego wnętrza.

Lego Creator pozwala zmienić się w konstruktora i na kilka godzin zapomnieć o całym świecie. Klocki tej firmy znane są z tego, że tak samo łatwo się je łączy, jak i rozłącza, więc jeśli już nacieszysz oczy zestawami, możesz je złożyć i za jakiś czas składać na nowo. Niekończąca się rozrywka!

Obydwa zestawy są przeznaczone dla osób od 18 roku życia.